fbpx
Conform legislatiei in vigoare, incepand cu 15.06.2019 asigurații care optează să beneficieze de servicii recuperare medicala, în regim ambulatoriu clinic de specialitate pot plăti o contribuție personală de 200 lei.
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
06.00 - 07.00
ORTOPEDIE
06.00 - 07.00
Office 367, Hall A
ORTOPEDIE06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
ORTOPEDIE
06.00 - 07.00
Office 367, Hall A
ORTOPEDIE06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
GINECOLOGIE
06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
GINECOLOGIE06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
MEDICINA DE FAMILIE
06.00 - 10.00
Office 6, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE06.00 - 10.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
MEDICINA INTERNA
07.00 - 10.00
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
GINECOLOGIE
06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
GINECOLOGIE06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
07.00 - 08.00
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
MEDICINA INTERNA
07.00 - 10.00
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
07.00 - 11.00
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA07.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
ORTOPEDIE
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
ORTOPEDIE09.00 - 11.00 Robert Brown, Prof. Office 112, Hall C
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
MEDICINA INTERNA
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
ORTOPEDIE
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
ORTOPEDIE09.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA
09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
ORTOPEDIE
09.00 - 10.00
Office 207, Hall B
ORTOPEDIE09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
ORTOPEDIE
09.00 - 10.00
Office 207, Hall B
ORTOPEDIE09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
10.00 - 11.00
CARDIOLOGIE
10.00 - 12.50
Office 150, Hall B
CARDIOLOGIE10.00 - 12.50
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
ENDOCRINOLOGIE
10.00 - 13.00
Office 25, Hall A
ENDOCRINOLOGIE10.00 - 13.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
12.00 - 13.00
Racu Mariana
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA12.00 - 13.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE
12.15 - 16.00
Office 6, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE12.15 - 16.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
REABILITARE MEDICALA
13.00 - 16.00
Gym Arena
REABILITARE MEDICALA13.00 - 16.00
Robert van Hex
Gym Arena
MEDICINA INTERNA
12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA
12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
13.00 - 14.00
MEDICINA INTERNA
13.30 - 16.00
Office 112, Hall C
MEDICINA INTERNA13.30 - 16.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
13.00 - 15.00
Racu Mariana
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA13.00 - 15.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA
13.00 - 14.00
Racu Mariana
Office 224, Hall B
GERIATRIE, REABILITARE MEDICALA13.00 - 14.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
CARDIOLOGIE
13.00 - 16.00
Office 150, Hall B
CARDIOLOGIE13.00 - 16.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
ENDOCRINOLOGIE
13.00 - 15.30
Office 25, Hall A
ENDOCRINOLOGIE13.00 - 15.30
John D. Tom
Office 25, Hall A
CARDIOLOGIE
13.00 - 17.00
Office 150, Hall B
CARDIOLOGIE13.00 - 17.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
GINECOLOGIE
13.00 - 17.00
Office 114, Hall C
GINECOLOGIE13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
MEDICINA DE FAMILIE
13.00 - 14.00
Office 6, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE13.00 - 14.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
14.00 - 15.00
ENDOCRINOLOGIE
14.00 - 16.00
Office 25, Hall A
ENDOCRINOLOGIE14.00 - 16.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
15.00 - 16.00
REABILITARE MEDICALA
15.00 - 19.00
Gym Arena
REABILITARE MEDICALA15.00 - 19.00
Sue Collins
Gym Arena
MEDICINA DE FAMILIE
15.00 - 19.00
Office 6, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE15.00 - 19.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE
15.00 - 19.00
Office 6, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE15.00 - 19.00
Robert van Hex
Office 6, Hall B
REABILITARE MEDICALA
16.00 - 19.00
Gym Arena
REABILITARE MEDICALA16.00 - 19.00
Robert van Hex
Gym Arena
16.00 - 17.00
MEDICINA DE FAMILIE
16.00 - 17.45
Office 6, Hall B
MEDICINA DE FAMILIE16.00 - 17.45
John D. Tom
Office 6, Hall B
17.00 - 18.00
ORTOPEDIE
17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
ORTOPEDIE17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
ORTOPEDIE
17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
ORTOPEDIE17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica